Programista C# / WPF Developer, nr ref. 243/2017
Miejsce Pracy: Kraków , Małopolskie
Wynagrodzenie:

9 000 brutto umowa o pracę, adekwatnie B2B

Klient: Specjalizuje się w najnowocześniejszych technologiach transmisji bezprzewodowych (głównie protokół 3G (UMTS), w mniejszym stopniu LTE i 2G). Produkuje oprogramowanie dla systemów testujących telefony komórkowe. Głównymi odbiorcami są producenci telefonów oraz operatorzy sieci. Firma prowadzi ścisłą współpracę ze światowymi liderami w dziedzinie produkcji telefonów. Swoim pracownikom zapewnia dostęp do najnowocześniejszych systemów i narzędzi pracy.

Wymagania:
  • min. 2 lata komercyjnego doświadczenia zawodowego
  • dobra znajomość C#, WPF
  • doświadczenie w projektowaniu i wytwarzaniu graficznych interfejsów użytkownika (GUI)
  • znajomość zagadnień programowania obiektowego i wielowątkowego, synchronizacji
  • dobra znajomość języka angielskiego
Obowiązki:
  • rozwijanie oprogramowania narzędziowego i aplikacji klienta, w tym graficznych interfejsów użytkownika (GUI)
  • rozwijanie oprogramowania narzędziowego wykorzystującego model klient-serwer ze szczególnym naciskiem na wydajność i wielowątkowość
  • współpraca z międzynarodowymi zespołami na etapach definiowania wymagań, projektowania, implementacji, testowania i wdrażania w celu dostarczenia rozwiązań najlepszych technicznie, wydajnościowo i jakościowo
  • możliwe krótkoterminowe wyjazdy zagraniczne
Oferujemy:
  • zatrudnienie na jasnych i stabilnych warunkach w rozwijającej się firmie, której rozwiązania są stosowane przez światowych liderów w branży telekomunikacyjnej
  • zgrany i profesjonalny zespół współpracowników
  • pracę przy ambitnych i ciekawych projektach
  • międzynarodowe środowisko pracy, współpraca z zespołem programistów z UK (możliwość wyjazdów oraz szkoleń w Wielkiej Brytanii)
  • dostęp do najnowszych systemów i narzędzi pracy
  • zadaniowe podejście do czasu pracy
  • prywatną opiekę medyczną
  • elastyczność formy współpracy (uzależnione od preferencji Kandydata)
  • premie, nagrody uznaniowe
  • pakiet relokacyjny

Osoba prowadząca projekt:
Beata Puton
b.puton@new-invest.pl
Tel: +48 666 606 953